Ricchezza, дякуємо за хороший вечір

Херсон Ричеза пиво

Голодні були страшенно…

Після концерту класичної музики душа захотіла піцци й пива. Ну от так буває )). О 20.30 важко щось пристойне знайти поряд із музичним училищем — і це добре: нєфіг пить пиво біля храму культури. Мі пішли до Річецци (вул. Белінського, 3). Дуже пристойний заклад — не вперше там. Можна купити за 10 грн. картку зі знижкою. Це дуже приваблює, що й казати.

Дуже гідне пиво, хоч і невеликий вибір, але видно, що підібрано зі смаком, а головне — усе свіже. Піцца — дуже смачна: соковита, багато начинки. Розміри — від 24 см (як раз на одну особу) і, здається, до метра (на хорошу компашку). Ми взяли 30 см на двох, причому можна половинку брати одного виду, половинку — іншого. Так і зробили. Нямка! І недорого: піцца на двох (30 см), два по 0,5 темного Dunkel та одна порція сиру-пане обійшлись нам близько 225 грн. Плюс 5% знижка. Чесно, піцца була така смачна, що сфоткати просто не встигли: голодні були страшенно, тому швидко її «приговорили». В цілому, меню дуже різнобарвне: є, з чого вибрати.

Днями я пробувала тут першу страву: супчик з локшиною. Чесно: смакота! І дуже схожий на домашній. А для дівчини з чарівним караїмським корінням гарний курячий супчик з локшиною — це показово для закладу.

Із недоліків:

  1. Довго чекали на піццу — більше 40 хвилин, хоча попереджали про 20 — 30. Не дуже приємно, але смак піцци перевершив наші очікування, які ми, між тим, згладили ще й дуже гідним сиром-пане )).
  2. Кава — так собі. Нещодавно пила в цьому закладі каву: є, куди рости. Не так, щоб погана, але покращити все ж варто.
  3. Ну і після виходу з піццерії абсолютно все пахне кухнею. Смачно пахне, але звідти — тільки додому )).

Із того, що неймовірно сподобалось:

  1. ДУУУУУУУУУУУЖЕ смачна піцца.
  2. Гідне пиво. Я побачила в меню ще й одеське пиво, за яким активно ганяються навіть одесити — у них мало де є, а у нас є саме в Ricchezza. Як любителька випити трошки гарного смачного темного, запевняю: тут можна пити пиво.
  3. Обслуговування — дуже хороше! Хлопець-офіціант, хоч і зовсім молоденький, але чітко знає меню, знає, що порекомендувати. Саме сир-пане він нам і порекомендував, хоча ми самі не знали, чого хочемо. Він вгадав. Не згадаю, як звуть (здається, Андрій), але офіціанти в цілому ДУЖЕ хороші: меню знають відмінно, відчувають клієнта, дають цінні рекомендації, допомагають (якось при мені клієнти питали, як проїхати — дуже чітко розповіли дорогу до потрібного їм місця).
  4. Гарний дизайн та обстановка: можна сидіти так, що ніхто не заважає і не чує розмов. Незважаючи на те, що багато червоного, абсолютно не дратує.
  5. Ціни — в рамках помірних. Особливо як для самого серця міста — доступно для будь-якої категорії відвідувачів.
  6. Негучно, хоча заклад немаленький і в обід там збирається багато людей.
  7. Є столики для малечі та стілець для зовсім маленьких діточок: можна прийти з дітками і посадити їх малювати або навіть із зовсім маленькою дитинкою — тут є стільчик для наймолодших клієнтів.

Отже, дуже дякуємо за хороший вечір! Щиро рекомендую цей заклад — ми тут не вперше. Я рідко пишу відгуки за першим відвідуванням: аби зрозуміти заклад, до нього варто піти кілька разів. Річчецца дуже порадувала. 

Автор: Евгения Вирлич

Подписывайтесь на наш Instagram — будьте всегда в курсе!